ikea hasır servisten plaj çantası nasıl yapılır?

Annekaz
12 Ağustos 2018
Yorum Yok
İkea hazır servisleri muhteşemdir hem fiyatı çok uygundur hem de çok iyi bir sunum aksesuarıdır. Çok kullanışlı değildir ama ikea’nın en çok satan ürünlerinden birisidir. Bu amerikan servisleri ile harika plaj çantası yapabilirsiniz. Plaj çantası yapmak hem çok eğlenceli hem de çok ekonomiktir. İkea soare’den plaj çantası nasıl yapılır görelim..
İkea soare amerikan servis fiyatı şu anda Türkiye’de bu.. Tabi çok değişik ve daha uygun fiyatlı hazır servisler de var ama bunun rustik yapısı ve kalın tok duruşu daha çok tercih edilmesine neden oluyor. Bu hazır servis ile harika plaj çantaları yapabilirsiniz.
Bu çantanın yapım aşamaları parafernaliablog  tarafından paylaşılmış ben çok beğendim size de göstermek istedim.  Öncelikle kullanılacak malzemeler. İki adet soare servis, biraz deri parçası biraz kumaş iğne iplik ve isterseniz çeşitli çanta aksesuarları. yapmaya başlamadan önce  mutlaka tüm fotoğraf ve talimatları izleyin Önce çantanın ağzı açık tarafı neresi olacak onu belirleyin ve işaretleyin. Sonra bu açıktan geriye kalan kısımı ölçün ve 15 cm genişliğinde kestiğiniz kumaşın kenarlarını dikin. Deri parçasını istediğiniz uzunluğa göre kesip Çantaya ağız kısmına gelecek şekilde iki taraflı dikin ya da çanta aksesuarları ile zımbalayın. Burada alternatif çok isterseniz düğme bile kullanabilirsiniz Diktiğimiz kumaşı çantaya iğneleyin ve özenle dikin. Burada el işi kullanabilir hatta tığ ile bile yapabilirsiniz.. Ve çantanız hazır değişik pom pomlar süsler yapma çiçekler ve aksesuarlar ile çantanızı kendinize göre yapabilir, kordon iplerle ve silikon ile üzerine yazı bile yazabilirsiniz.      
Bunu da seversin  Balkon dekorasyonu / Öncesi ve sonrası değişimler
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.