Renkli hasır plaj çantaları

Annekaz
28 Mayıs 2013
1 Yorum

plaj cantasiPlajların renkli esprili çoğu zaman hasır içine her şeyin konduğu zavallı çantaları.. :) Günlük yaşantımızda yani en azından benimkinde bu kadar renk yoktur ama tatile gidince nedense bir renk patlaması çümbüşüne giriyoruz. Neon mayolar bikiniler koca çiçekli elbiseler gömlekler acayip havalı plaj çantaları e sanıyorum rahatlayıp ruhumuzu özgür bırakıyoruz  o da gidip renklere yapışıyor.

Hasır çantaların fiyatı genelde uygundur çok işlemeli boncuklu el emeği çantaların fiyatları oldukça yüksektir  hak ederlerde.. lakin burada hasır çanta alınmış süslenmiş püslenmiş , üzerine tığ işi çiçekler ve yazılar eklenmiş, içi için oldukça kullanışlı astar yapılmış cepler eklenmiş.. hani biz niye yapmayalım tatil öncesi bol bol vakti olan hanımlar için harika plaj çantası modelleri seçtim. Bu çalışmaları yapan kadın Brezilyalı ve yapıp satıyor sizin için de belki el emeği göz nuru ticari bir fikir olur.. :)

Bunu da seversin  Çiçekli çanta nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. briket makinası dedi ki:

    hepsi çok güzel yazın kullanmak için çok iddeal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.