Plaj çantanıza isminizi yazın – kişiye özel plaj çantası

Annekaz
6 Nisan 2018
Yorum Yok

Yaz geliyor senede bir kere kullanılsa da plaj çantaları yazın en önemli aksesuarı denilebilir. Hem çok şık olmalı hem de plajda sahilde tüm ihtiyaçlarınızı taşıyabilmeli. Büyük plaj çantaları her zaman favoridir bir de kişiye özel plaj çantaları. Kendi isminize özel plaj çantası yapmak isterseniz bu hem çok kolay  hem de çok ucuz olabilir.

KİŞİYE ÖZEL PLAJ ÇANTASI

Öncelikle şık plaj çantanızı satın alın, metre işi olarak satılan kurdele  payet ve güçlü bir yapıştırıcı da unutmayın. Plaj çantanızın üzerine istediğiniz şeyi yazın bu isminiz olabilir ya da çok sevdiğiniz kısa bir kelime yazdığınız yazının üzerine yapıştırıcı sürerek tüm  harfleri payetli kurdele ile tamamlayın. Hepsi bu ?

Şapka için de yine aynı işlemi yapın. İsterseniz çantnıza hazır püsküller renkli pon ponlar da yapıştırabilirsiniz gördüğünüz gibi hiç de zor değil. Bu harika fikir için  www.daintydressdiaries.com a çok teşekkürler..

 

Bunu da seversin  Hacamat yaptırdım!
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.