İki renkli çorap nasıl yapılır

Annekaz
20 Aralık 2010
1 Yorum

Bir çorapta iki farklı renk bir bacağı değişik renk diğer bacağı değişik renk son günlerde bir kaç yabancı alışveriş sitesinde görmüştüm. Çocuklar için çok sevimli ama büyükler için bile var , büyük derken genç kızlardan söz ediyorum. Henüz Türkiye’de satılmıyor benim de kızım istiyordu nasıl yapılır diye düşündüm, eskiden kaçan çoraplar için uygulanan yöntem tam da bu çoraba göre. Bacaklardan biri külot kısmına zarar vermeden kesilir diğerinin de diğer bacağı kesilip külotlu kısmıyla beraber üst üste giyilir. Kendimce çizip yapıp anlatmaya çalıştım.

Çıkan parçaları ise sakın atmayın, toka yapılır bileklik yapılır çiçek böcek yapılır hatta çoraplarla uygun tasarımlar bile yapılabilir..

Fotoğraflar: americanapparel.net
Bunu da seversin  Eski mumlardan süsler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Mahir dedi ki:

    Amerikada erkekler için üretim yapan bazı markalarda bacakları farklı renkte külotluçorap satılıyor ve özellikle sporcular tarafından takımın reklerinde olanları tercih ediliyor. Örnek vereyin OHIO takımının forması ve çorapları.

    http://i53.tinypic.com/293hajc.jpg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim