İçimizi burkan 50 film sahnesi

Annekaz
15 Aralık 2012
Yorum Yok

Untitled-1

Sinema benim çok önemli, ‘home office’ çalıştığım ve gündüzleri genelde evde yalnız olduğum için iki bilgisayar açık olur birinde çalışır diğerinde film izlerim. Eski yeni korku, bilim kurgu başta olmak üzere genelde bütün filmlere bir göz atarım.

Bazı filmler beni çok derinden etkiliyor şahit olmasanız bile yaşanan acıları yüreğinizde hissediyorsunuz. İnsanları anlayabiliyor işin görmediğiniz kısımlarını farklı açılardan daha yakından bakabiliyorsunuz.

Kalp yaşanan acılarlarla sertleşiyor ama filmlerde yaşanan acılarla kalpler yumuşuyor .. ben öyle düşünüyorum. Youtube’de bu konuda hazırlanmış bir video var. Ustaca hazırlanan videoda 50 unutulmaz filmin yüreğimizi sızlatan sahneleri var.. Pek çoğu ezbere bildiğimiz filmler, esaretin bedeli, Yeşil Yol, Up belki hemen ilk akla gelecekler..

 

Untitled-2

 

Bunu da seversin  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Fragmanı
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim