Türkiye’nin ilk indirim kuponu sitesi yayında

Annekaz
3 Ağustos 2012
Yorum Yok

Kupon kodu, alışveriş sitelerinde sunulan indirimlerden yararlanmak için müşterilere verilen, genellikle sayı ve harf karışımı olan kısa bir koddur. Örneğin ÇiçekSepeti’nden çiçek gönderecekseniz ya da Trendyol’dan alışveriş yapacaksınız öncesinde bir kupon kodu kullanarak çeşitli miktarlarda ya da oranlarda indirim kazanarak alışverişinizi daha karlı hale getirebilirsiniz.

Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa gibi gelişmiş ülkelerin birçoğunda internet kullanıcıları online alışveriş yapmadan önce alışveriş yapacağı site için kupon kodu arar ve kupon kodunu bulduğu mağazadan alışveriş yapmaya özen gösterir. Örnek verecek olursak makyaj malzemeleri satın almayı planlayan bir kadın, makyaj malzemesi satan A ve B sitesinden kupon kodu bulunan B sitesini tercih eder çünkü bu siteden yapacağı alışveriş daha hesaplı olur.

Kullanıcılar Kupon Kodlarını Nasıl Bulur?

kuponkodlari

Yurtdışında KuponKodlari.com toplayıp tek bir adreste yayınlayan siteler vardır. Amerika’da RetailmeNot.com, Almanya’da deals.com gibi. Türkiye’de de uzun süredir internetten tanıdığım Onur Özcan, bu konudaki eksikliği fark edip KuponKodlari.com’u faaliyete geçirmiş. Webrazzi’den okuduğum haberle beraber iletişime geçerek kendisinden projesiyle ilgili bilgi aldığım Onur, sistemin tamamen kullanıcı lehine işlediğini söyleyerek, KuponKodlari.com ziyaretçilerinin kuponlardan yararlanması için herhangi bir ücret ödeme ya da üye olma şartı koşulmadığını, siteden direkt kupon kodunu temin ederek alışverişlerden kolaylıkla indirim kazanılabileceğini söylüyor.

Trendyol’dan Flo’ya, Çiçek Sepeti’nden MediaMarkt’a kadar yüzlerce online mağazanın kupon kodlarını tamamen ücretsiz olarak KuponKodlari.com’da bulabilirsiniz. Her gün güncellenen indirim kuponları ile yapacağınız alışverişleri daha hesaplı hale getirebilmenize olanak kılan Kuponkodlari.com’un Facebook sayfasını da beğenmeyi ihmal etmeyin.

Bunu da seversin  Ataçtan ayraç
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim