İphone ile sivilcelere son! Video

Annekaz
9 Şubat 2010
1 Yorum

Şaka değil İphone ile sivilcelere 3 günde veda edilebilirmiş.Bu ilginç haberi dün yabancı bir kaynakta okudum önce ciddi olmadığını düşündüm ama sonra uzman doktor Dr. Greg Pearson'ûn aşağıdaki videosunu izleyince haberin ciddiyetini anladım. Bu tedavi iphone'nin ekranından yaydığı 550 nanometrelik kırmızı ve 420 nanometre mavi ışık ile mümkün oluyor. Mavi ışığın bakteri öldürücü kırmızının ise iltihabi reaksiyon önleyici etkisi varmış . Doktorumuz bu ışıkları kullanarak iphone için sivilce tedavi edici eklenti yaptırmış bu eklenti sanıyorum internete bulmak mümkün ama habere göre 1.99 dolar karşılığında indirilebiliniyormuş.
Kullanımı ise çok basit karanlık bir ortamda iphone'nun sivilce eklentili ekranını çalıştırıp ekranı yüzünüze dayamanız yeterli..
İphone araba kullanımından tutunda kumandaya kadar her şey oldu ama bir gün cilt tedavi edeceğini rüyamda görsem inanmazdım.. videosunu izleyelim :))

Yazının devamı için tıkla..

Bunu da seversin  Topuksuz burunsuz örgü babet patik
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. MADDAM dedi ki:

    Hani video falan yoook.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim