Sivilceleriniz için kepek şampuanı kullanın

Annekaz
20 Şubat 2021
Yorum Yok

Sivilce ergenlikten itibaren pek çok insanın sorunu. Ergenlikte değişen hormonlar, duygular, bilinçli ya da bilinçsiz  kullanılan ürünler kimyasallar derken kızaran şişen sivilceler gençleri daha çok bunalıma sokuyor.

SİVİLCELERE KARŞI KEPEK ŞAMPUANI İŞE   YARAR MI?

Son günlerde yabancı forumlarda sivilcelere karşı kepek şampuanı kullanıldığını ve iyi sonuçlar alındığını okudum. Kaliteli kepek şampuanları çinko pirition içerir. Çinko pirition sivilceler için oldukça etkili bir içeriktir. Eğer sivilce sorununuzla baş edemiyorsanız sürekli değil ama haftada 1 en fazla 2 kere yüzünüzü çinko pirition içeren kepek şampuanı ile yıkayın. Sivilcelerin sayısını ve şiddetini azalttığını söyleyen kullanıcılar var e denemekte de fayda var.

Sivilce, siyah nokta, cilt lekesi ve  profesyonel hydrafacial cilt bakımı  için  Ankara’da  için Malika Sağlık ve Güzellik merkezi nden randevu alabilirsiniz. 0552 508 8182 

 

Bunu da seversin  Zein Obagi ile Cildinize Sağlık Gelecek
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.