İşaret dili ile videolar..

Annekaz
30 Kasım 2009
Yorum Yok
Hz İbrahim’in kısa hayatı Anlatan Adem Akbulut
Ağlayan Çocuk Anlatan Adem Akbulut
Adem kuzenim daha doğrusu eşimin ablasının oğlu ama ben onu çocukluğundan beri tanıyorum. Kendisi işitme engelli evli eşi de işitme engelli iki müthiş zeki sağlıklı turp gibi evlatları da var. Adem çocukluğundan beri zekası, insanlara olan saygısı, sevgisi, manevi duygulara bağlılığı espirili kişiliği ve sıcaklığı ile tanınır çok sevilir ve sayılır.
Adem işitme engelliler okulunda okudu arkadaşı çevresi dostları yaşıtları hep kendisi gibi hepsi matrak hiperaktif, internet onlar için en iyi iletişim araçlarından birisi tabi facebook da öyle. Adem ve arkadaşları facebook da yayınlanmak üzere çeşitli videolar hazırlayıp yayınlıyorlar. Fıkra, kısa hikayeler, tanıtımlar, özel günlere özel videolar pek çok konuda anlatımları var. Çıt çıkarmadan elleri ile neler anlatıyorlar neler. Adem’in birde İşitme engelliler için hazırladığı bir çalışma var. Recep İvedik filminin işitme engelliler için versiyonu :)) merakla bekliyorum çok yakında yayınlanacak İnşallah..
Adem ve arkadaşlarının facebook’da işaret dili ile hazırlanmış pek çok video kaydı var. İzlemek ya da katkıda bulunmak isterseniz tıklayın
Bunu da seversin  Bardakta Hamburger - Video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim