Molapaketi kazananlar..

Annekaz
2 Mayıs 2011
7 Yorum

Molapaketi‘nin harika tatlarından kazanan 5 kişi belli oldu. Annekaz’da son bir kaç günde sorunlar vardı site gitti tekrar geldi tema oldu olmadı derken bugün sorunları çözmüş durumdayım ( en azından şimdilik) o yüzden bu çekilişte aksaklık olmamaı için çok uğraştım yorumlar silindi ama geri geldi aklınıza kötü bir şey gelmesin tüm yapılan yorumlar burada Facebook’da dahil. Çekilişi tek tek kağıtlara yazıp eski usül yaptım. Daha doğrusu ben okudum kızım yazdı ve  5 kişiyi elcazlarıya çekti. Katılım için herkese çok teşekkür ederim. Molapaketi.com’dan Hikmet Bey’e özellikle teşekkür ederim.

 

Kazananlar aşağıda lakin mail adresini yazmayı unutanlar var, kendilerine ulaşmaya çalışacağım ulaşamazsam yarın onların yerine bir çekiliş daha yaparım.. mail adresleri olanları bugün firmaya ileteceğim..

Edit: eksiksiz olarak mail adresileri firmaya iletildi..

 

Adem Doğan

Reyhane

Kerman Ataş

Firdevs Cengiz Savaş

Kayra Simen. İ. K

 

Bunu da seversin  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Fragmanı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. gülin manav dedi ki:

  tebrikler..

 2. reyhane dedi ki:

  Bu paketi çok çok merak ediyordum,teşekkürler Anne Kaz,teşekkürler Mola Paketi..Çok sevindim..

 3. adem doğan dedi ki:

  merhaba.kazanmışım çok teş.ederim.yalnız bana mailiniz gelmedi kazandığıma dair.nasıl olacak adresimi nasıl vereceğim bilgi verirseniz çok sevineceğim.bir de 5 kişiye de bir paket daha hediye veiliyordu sanırım sipariş verilince.ben hangi grupta kazandım acaba

 4. adem doğan dedi ki:

  çok teş.ederim.ilginiz ve bu güzel tadı tanımamıza vesile olduğunuz için.

 5. Kerman Ataş dedi ki:

  Mola paketini ben de çok merak ediyordum ve kazanmışım çok teşekkürler :) kampanyaya katılırken mail adresimi yazmıştım sanırım .. umarım benim bilgilerimi de firmaya iletebilmişsinizdir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim