İsimli emzik zinciri

Annekaz
27 Kasım 2012
Yorum Yok

Bebekleri için emzik tercih eden anneler için bebek emeklemeye sürünmeye başlayınca emziklerin hijyen sorunu, kaybolma sorunu da başlar. Hoş emzik zinciri hijyen için çare olmasa da en azından kaybolmaması için güzel bir yöntem.

Emzik zincirinin ince ve uzun olmaması ne kadar önemliyse anneler için görünüş de çok önemli. Şimdi çok güzel emzik zincirleri var genelde kumaş ve klipsli modeller tercih edilse de isimli ve renkli boncuklu modeller her zaman gözde çünkü emzikte bebeğinizin ismi yazıyor.

Bu şekilde emzik zinciri yapan anneler var, harfli boncuklar çeşitli renkte ve figürde boncuklarla birleşince işte böyle güzel görünüyor. Sadece isim değil tabi ki mesela öpme beni yazabilirsiniz, ya da ben babamın kızıyım :) Akrilik isim yazılı boncukları internette ya da takı malzemesi satan dükkanlara sorabilirsiniz…

Güzel fikir fotoğraflar köşesinde adı geçen siteden..

Bunu da seversin  6 aylık bebek aldırılır mı?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim