Suavinex bebek ürünleri Türkiye’de

Annekaz
5 Mart 2015
1 Yorum

ARS Bebek Kozmetik tarafından Türkiye’ye getirilen Suavinex, sağlıklı, konforlu ve fonksiyonel, anne bebek ürünleriyle kadınların hayatını kolaylaştırıyor.

Tasarımlarıyla da dikkat çeken Suavinex koleksiyonları hem anneleri hem de bebeklerini mutlu ediyor. Bebek ve anne kozmetik ürünlerinin dünyada tercih edilen markası Suavinex, çocukların sağlıklı ve mutlu büyümesi için çalışıyor. Suavinex tarafından geliştirilen fonksiyonel ürünler, bebeklerin beslenmesini pratik hale getiriyor. İspanya merkezli firma ergonomik tasarımlı, renkli, eğlenceli beslenme gereçleri ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonları, yüksek kalitedeki ürünleriyle bebeği için en iyisini isteyen anneleri mutlu ediyor.

Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylanan Suavinex koleksiyonları, Avrupa çocuk bakım ürünleri standartlarına uygun olarak üretiliyor. Suavinex; biberonlar, emzikler, biberon emzikleri, emzik zincir ve klipsleri, dişlik ve çıngıraklar, beslenme aksesuarları, beslenme sistemleri ile sterilizasyon ve temizlik ürünleri, hijyen ve bakım ürünleri sunan geniş ürün yelpazesiyle annelerin ve bebeklerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Bunu da seversin  Mutlu Bebeklerin Sırrı: Similac
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. gulsen dedi ki:

    Not ediyorum yenilikleri 6 yilda epey degisti markalar aştı kendilerini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim