İSMEK Modelistlik kitabı

Annekaz
19 Şubat 2008
Yorum Yok

Uzun zamandır mail kutumda duran ve eklemek için fırsat kolladığım İSMEK Modelistlik kitabını wolkan’ın tanıttığı bu site sayesinde eklemeye karar verdim.Gerçekten güzel bir site wolkan’ın yazısından site hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Gelelim dergime evet dergi diyorum çünkü bu gerçek bir dergi tamam kağıt değil ama sayfaları çevriliyor e-mecmua yı bilenler bilir seviyordum acaba internet aleminin fani yazarları bu işi yapabilirler mi diyordumki buyrun burada hazır yapılmışı var dendi.Bende İSMEK’in bu dev eserini eklemeye karar verdim içinde ölçü almadan paça kıvırmaya bayrak dikmeden kol oyuntusuna elbiseler pantolanlar vs vs konu ile alakası olanlar için müthiş bir eser

Ve en güzeli sitenize ekleyebiliyorsunuz dergiyi tam boy görmek için üzerine tıklamanız yeterli artık herkes online dergi çıkarabilir..Yok ben bunun pdf olanını alayım derseniz buradan indirebilirsiniz..

Bunu da seversin  Pofuduk yatak örtüsü
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.