Sitemdeki problem…!

Annekaz
22 Şubat 2008
Yorum Yok

bakım

Evet berbat bir durum bir şey yapıp o konu hakkında yeterince bilgiye sahip olamamak Bir kaç gündür geç açılan hatta açılıp donup kalan sitemdeki problemi öğrendim sorun şu ki;Blog yazmak için seçtiğim konu el işleri ve tasarımlar bazen konu dışına çıksamda geneli budur.Takdir edersinizki konu bol bol fotoğraf gerektiriyor bende cömertce ekledim boyutları 1000 pikselleri aşan koca koca renkli caf caflı resimler peki ne oldu sayfa geç açıldı resimler kendi sunucumda olmadığı için kaynaktan fotoğrafı alana kadar sitenin göbeği çatladı..ama artık akıllandım.Bundan sonra koca resimler yerine kendi yaptığım kolaj yada brushlı küçük çalışmaları göreceksiniz bunun gibi.. tabi linkler ve konular kesintiye uğramayacak..

Problem hakkında bilgi ve tecrübelerine güvendiğim için wolkan’a konu hakkında bir mail göndermiştim cevabını esirgemedi ve bana önemli tavsiyelerde bulundu hepsini uygulayacağım yavaş yavaş öğreneceğiz..:)

Bunu da seversin  Mutlu yıllar...Bana...
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim