Kaç küp şeker?

Annekaz
3 Mayıs 2009
2 Yorum


Siz hiç çayına 14 adet küp şeker atan birini tanıdınız mı? ben tanıdım böyle yarıya kadar şeker ağda gibi ama ilginçtir dal gibiydi kendisi, Bu sitede neyde kaç şeker var araştırması yapılmış. Küçük bir salkım üzüm, yarım elma, portakal, çikolatalı atıştırmalıklar fıstık esmesi ve reçel (ühüüü) hepsi şeker dolu beni en şaşırtanı şekersiz sabah gevreği onda yarım küp şeker var..Yani herşeyde şeker mevcut, gerçi şekerden şekere de fark var sanıyorum yani coladaki şekerle üzümdeki aynı olmasa gerek , bu konuya kafa yorunca insan takıntılı olur bugün yarım elma yedim ordan üç şeker akşam üzüm yedim ordan beş şeker e muz yemiştim ohooo

Bunu da seversin  Yo yo yatak örtüsü
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. örgüdelisi dedi ki:

    ben de diyet yaparken böyle hesaplamalar yapmaktan kaafayı yiyordum.sonra baktım öyle olmuyor.hesabı mesabı bırak,sağlıklı olanı seç derim ben. meyvenin şekeriyle kolanın şekeri aynı değil tabii.

  2. kubra zeynep kara dedi ki:

    ben kolayı çok seviyordum:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim