Kolay ayı pasta yapımı

Annekaz
20 Ağustos 2013
Yorum Yok

Değişik pasta fikri arayanlar için ayı kek tam bir klasik. Kakaolu, çikolatalı kahverengi bir ayıyı kim sevmez ki? Çocukların doğum günü partisi için hazırlayabileceğiniz bu kek için hazır pandispanya ya da kendi kek tarifinizi kullanabilirsiniz. Garanti bir krema içinse hazır kremalar yine olur ama tabi küçük eklemeler araya serpiştireceğiniz fıstıklar çikolata damlaları iile ortaya muhteşem pis pasta çıkacaktır.ayı-kek

Doğum günü partisinin yıldızı bir kız çocuğu ise ayının kafasına bir çiçek ya da kurdele koyabilirsiniz, bunun için şeker hamuru en uygun malzeme olur evde şeker hamuru tarifi için tıklayın.

Erkek bir çocuğun doğum günü partisi için de harika bir seçim olan bu ayı şeklinde pasta için boynuna bir papyon yapabilir ya da şeker hamuru ile tuttuğu takımın formasını giydirebilirsiniz.

 

 

Bunu da seversin  Yüz boyama etkinlikleri ve fotogaleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim