KanalB Biz Bize programına konuk olduk

Annekaz
2 Şubat 2018
1 Yorum

Başkent Üniversitesi’nin Ankara’ya özel televizyonu KanalB’de sabah yayınının konuğu olduk. Ankara Anneleri ve bloglarımız hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. 

KanalB blog yazarlarını zaman zaman konuk eden Ankaralıların sevdiği bir kanal, Ceren Hanımın sunuculuğunu üstlendiği Biz Bize  programına davet edildiğimde biraz şaşırdım e tabi heyecanlandım sevgili arkadaşım Gülsen Doğan’a bahsedince beraber katılma kararı aldık :) Ankara Anneleri etkinliklerimizi anlatmanın en güzel yolu olacağını düşündük bu şekilde notlarımızı aldık ve 1 Şubat Çarşamba günü canlı yayın için evimizden alındık.

baskent tv

KanalB stüdyolarına ulaştık makyaj saç derken yayına girdik, Dilvin  hanım stüdyonun mutfak kısmında patlıcanlı tavuklu pilav hazırlarken biz de Ankara ve Ankara anneleri , çocuklar, etkinlikler sosyal medya üzerine sohbetimize başladık.

kanalb ziyaret

Konu çok geniş olunca sohbetin nasıl geçtiğini anlamadık kazasız belasız atlattık, sevgili arkadaşlarım ve  takipçilerimiz bizleri aradı :) Merak edenler için Biz Bize Programı arşiv kayıtlarından 1 Şubat tarihini seçip izleyebilirler.

kanalb annekaz

Programdan sonra yapılan yemekleri afiyetle yedik tabi :)

kanalb annekaz1Bizi çok güzel ağırlayan KanalB’ye ve tüm heyecanımızı alıp götüren Ceren hanıma çok çok teşekkürler..

Bunu da seversin  Makyaj Çantasında Olması Gereken Ürünler Nelerdir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. emine kanak dedi ki:

    Siz harika isler badariyorsunuz valla tebrik ediyorum progtamda cok guzeldi ;-)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim