Catherine Arley ürünlerini Ankara tanıttı

Annekaz
17 Kasım 2018
Yorum Yok

Catherine Arley yılların sevilen markası. Herkesin Catherine Arley  makyaj ürünleri ile ilgili bir anısı var, annelerimizin ruju ya da parfümü olarak hafızalarımıza kazınmış durumda. Uygun fiyatı ve kaliteli  içeriğini bozmadan Catherine Arley ürünlerine yenilerini ekledi. Ankara’da sevgili arkadaşım Gülsen Doğan’ın düzenlediği etkinlikle de tanıttı.

Catherine Arley ürünleri

Catherine Arley’in yeni ürünleri ile tanışmak için Ankara’da Atlı Otel’de bir araya geldik. Birbirinden güzel bloggerların katılı ile gerçekleşen toplantıda hem çok eğlendik hem de makyaj teknikleri hakkında çok şey öğrendik.

Sinem hanım bize markanın yeni ürünlerini tanıttı. Markanın gelecek ile ilgili planları yerli üretim olarak yurt dışına yaptıkları ihracatları ve ülkelere göre kadınların yaptıkları makyaj ve renk seçeneklerini öğrendik.

Çok güzel bol sohbetli neşeli bir gün oldu bizim için Ankara’ya kadar gelen bize birbirinden güzel ürünlerinden hediye eden Catherine Arley markasına çok teşekkür ediyoruz. Ürünleri denemek ve buraya yazmak için sabırsızlanıyorum..

Bunu da seversin  Kaşıkla eyeliner nasıl çekilir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim