Sahte şömine nasıl yapılır?

Annekaz
25 Aralık 2019
Yorum Yok

Şömine özellikle kış aylarında ev dekorunda harika görselliği olan bir yapı, fakat salonun bir duvarında şömine olması demek o evin ya çok pahalı olması ya da özel yapım olması demek. Durum böyle olunca dekoratif olarak şömine nasıl yapılır? En ucuza nasıl mal edilir? sorusu aklımıza geliyor.

SAHTE ŞÖMİNE NASI YAPILIR?

Şömine yapmak yaptırmak size on binlerce liraya mal olabilir ama aynı görünümde kartondan bir şömine yapmak için sadece 10 lira yeter. Özellikle yılbaşı döneminde dekoratif olarak sahte şömine yapmak isteyenler için bir kaç örnek buldum.

Böylesine gerçek gibi duran ve şömine sıcaklığını yansıtan bir yapı için pek çok seçenek var. Tahtadan daha uzun ömürlü biraz daha maliyetli bir tasarım yapabilirsiniz. Kartondan, köpükten  de şömine yapılabilir.

Bu tahta ve karton karışımından yapılmış bir şömine

Sadece karton ve boya ile yapılmış bir sahte şömine

Yine kartondan yapılmış, tuğla görünümlü kaplama kağıdı ile tasarım yapılmış bir sahte şömine..

Yine kartondan yapılmış boyutlu olarak tuğla deseni verilmiş bir sahte şömine görünümü..

Sadece karton kutular ile yapılmış ve şömine taşı görünümlü kağıt ile kaplanmış bir sahte şömine içinde alev ve odunlar da unutulmamış

Bunu da seversin  Daha Büyük Bir Meme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim