Kaşıktan bebek

Annekaz
24 Kasım 2014
2 Yorum

Kaşıklardan yapılan dekoratif aksesuarlara bir yenisi daha eklendi ama bu sefer kaşıktan yapılan şey sadece dekor için değil aynı zamanda oyuncak. Kaşıktan bebekler çocuklarla iyi vakit geçirmenin yollarından biri aynı zamanda ana sınıflarında yapılabilecek kadar kolay bir aktivite.
kaşık bebek1Kaşıktan bebekleri yapmak için tahta kaşıklara ihtiyacınız var ben küçük baharat kaşıklarını tavsiye ederim hem çok ucuz hem de çok sevimli olacaktır, cup kek kağıtlarına kalemlere biraz iplere hatta kumaşa yada süslemek için parıltılara pullara simlere bile ihtiyacınız olabilir kaşığa ne giydireceğine bağlı :)

woodendollcollageKaşığınızı ters çevirip önce suratını boyayın nasıl bir mimik istiyorsanız verin ne giydirmek istiyorsanız giydirin ve işte bebeğiniz hazır..

Saçları da tabi unutmamak lazım..

Bu güzel kaşık çalışması kaynak: skiptomylou

Ana sınıfı aktivite çalışması, kaşıktan bebek yapımı, oyuncak bebek yapımı, çocuklar için el işleri, çocuklar için eğlenceli aktivite, çocuklar için el sanatları projesi, proje ödevi, okul ödevi, teknoloji tasarım proje ödevi, çocuklar için el sanatı çalışması, Kaşık bebek, oyuncak bebek yapımı, kolay oyuncak bebek, kolay tahta bebek,kolay kaşık bebek, kaşıktan oyuncak bebek yapımı, çocuk odası dekorasyonu

 

Bunu da seversin  OGES Tercih listeleri yayınlandı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. BEYHAN dedi ki:

    harikalar bir yerde paylaştım fikir harika elinize emeğinize saglık

  2. Mina dedi ki:

    Malzemeler nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim