Bebeğinizin ilk tulumunu oyuncak ayı yapın!

Annekaz
3 Mart 2016
Yorum Yok

Bebeklerin ilk kıyafetleri genelde saklanır minnacık tulumlar, çoraplar  ne kadar büyüdüklerini görmek için aslında bir ölçüdür. Bebeğinizin ilk kıyafetlerini değişik bir şekilde saklamak isterseniz bu yöntem oldukça eğlenceli. Bebek tulumları oyuncak ayıya nasıl dönüşüyor?

Fotoğraflar Etsy’den SooooBearySweet sayfasından. Bebeğinizin ilk tulumundan oyuncak ayı yapmak için iyi derecede dikiş bilgisi gerekiyor, siz evde yapabilir ya da bir terziden isteyebilirsiniz. İnternette ayrıca çok fazla oyuncak ayı kalıbı var. Kalıptan elbise etek dikebilenler için  basit olacaktır.

Burada maksat bebeğinizin tulumunu işe yarayan aynı zamanda duygusal bir hatıraya çevirmek. Dana kadar çocuğun kucağında bebekliğinden kalma bir oyuncak ayı görmek çok hoş. 6 aydan küçük bebekler tulumlarından bir ayı çıkmıyormuş iki tulum ya da başka kıyafetlerde lazım.. Tabi sadece ayı değil basit bir çalışma da olabilir..

Bu arada yıllar önce yayımladığım Bebek kıyafetlerinden battaniye bence genç çocuk odaları için harika  bir fikirde zirveyi koruyor.

Bunu da seversin  Pet şişelerden sevimli penguen
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.