Kelime doğrulayamama!

Annekaz
29 Aralık 2008
3 Yorum

Çok fazla yorum alan bi yazar değilim, çünkü çok fazla yorum yazmıyorum :) bu bir eksiklik aslında yazabilirim bu trafiğimi de artırır ama samimi olmaz ..samimiyet çok önemli..hadi diyelim yazmaya karar verdim pek çok blogda bu kelime doğrulama zımbırtısı çıkıyor bu yine anlaşılır çoğu anlaşılmayacak karakterlerden oluşuyor. Karakterleri yanlış girince yeniden yorumu yaz o karakterleri tanı falan insan ne diyeceğini unutuyor..Bu özelliği kaldırmak çok kolay blogger kontrol paneli..ayarlar..yorumlar altta Yorumlar için kelime doğrulama gösterilsin mi? der Hayır’ı tıklarsanız ortadan sorun kalkar olan 3 beş yorumcuda cayıp gitmez :)) Öyle hatırlatma olsun dedim :D

Bunu da seversin  Fotoğraflarınızı kolayca süsleyin
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. KelebekGibi dedi ki:

  Ben yorum yazmayi seviyorum ve icimden gelmiyorsa yazmiyorum zaten. Ama bazen yazamadigim oluyor, özellikle bana gelen yorumlara cevap yazamiyorum tek tek, soru sorulursa eger cevapliyorum mutlaka!
  Bu vakit le ilgilide birsey, yani yorumlari cvpla derken birazda bloglari oku yorumla derken, bloga yazi yazmaya vakit kalmayabiliyor.
  Vakit oldukca ama cok severim blog okumayi gezinmeyi yorumumu birakmayi.
  Bende bu kodlari sevmiyorum ve blogumda kullanmiyorum, yorum yazanlar kolaylikla yazsinlar isterim cünkü.
  Sevgiler

 2. Haydi mutfağa dedi ki:

  değiştireyim diye ayarlara girdim.
  bende “hayır” işarteliymiş. :))

 3. Leyya dedi ki:

  vallahi duygularıma tercüman olmuşsunuz))ben şayet görürsem arkadaştan rica ediyorum..(noluuuuuuuuuuur kelime doğrulama kalksıınnn)))tarzında)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim