Yeni Disney Prensesleri ile tanışın

Annekaz
30 Haziran 2016
Yorum Yok

Her biri farklı yetenekteki Disney Prensesleri birbirinden farklı karakterleri ile kız çocuklarının hayallerini keşfetmesine yardımcı oluyor. Masallarla büyüyen çocukların hayal dünyaları daha geniş olur, kelime dağarcıkları artar ve empati yeteneği kazanırlar e masal kahramanlarını örnek alan çocuklar ise karakter ve yeteneklerini geliştirmeye kendi ufuklarını keşfetmeye daha yatkın olurlar. Kızlarım büyürken hem oyuncak bebekleri hem de masalları oldu şimdi Hasbro’nun yeniden tasarladığı Disney Prenses serisi ile kız çocuklarının hayallerini keşfetmeye yardımcı oluyor.

Sihirli bir yolculuk için 11 Disney Prensesi  Sindirella, Ariel, Rapunzel, Pamuk Prenses, Aurora, Bella, Tiana, Merida, Yasemin, Mulan ve Pokahontas  kız çocuklarına ilham veriyor. Kendi eşsiz hikayeleri ve karakterleri ile sihirli bir yolculuğa çıkaran Disney Prensesleri oyuncak serisi ile kız çocuklarına yapabileceklerinin sınırı olmadığını gösteriyor.

Bunu da seversin  Kızlara gezi çantası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim