Kendi Canvas tablonuzu kendiniz yapın

Annekaz
28 Ekim 2013
1 Yorum

Evinizin dekorasyonunu yaparken aklınızda evinizin renklerine uygun yağlı boya tablolar almak varsa bir kere daha düşünün derim. Kendi tablolarını kendiniz kolayca yapailirsiniz hem de dakikalar içinde. Üstelik kendi yapacağınız tablonun boyutu ne kadar büyük olursa olsun yapmanız gereken işlem bir kaç dakikayı geçmeyecektir. Bu kolay tablo yapma yöntemi ile evinizi dekore etiğiniz renklere uygun tablolar çok ucuza mal olacaktır.

kolay tablo

Kendi yapacağınız tablonun boyutlarını ve renklerini seçebilirsiniz.  Boş canvas tabloların fiyatları 7 liradan başlıyor ve büyüklüklerine göre 50 liraya kadar çıkıyor tabi bunlar ortalama fiyatlar 50 lira olan canvas tablonun ölçüleri 100 * 100 .. Gördüğünüz tablonun dekorasyona uyarlanmış hali aşağıdaki gibi.

kolay tablo1

Böyle bir tablo yapmak için harika  bir video dersi var. Mutlaka izleyin kolay tablo nasıl yapılır videodan ayrıntılı olarak öğrenebilir evinizde kolayca yapabilirsiniz.. Diğer tablo fotoğrafları için tıklayınız..

Bunu da seversin  Eski dikiş makineleri ile dekor
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Hilal dedi ki:

    Resimciler kanvas tablo yerine cephe kaplama köpüğü kullanıyorlar.çok güzel oluyor tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim