Kilo vermede misket motivasyonu

Annekaz
13 Haziran 2012
1 Yorum

Kilo verirken motive olmak çok önemli. Dukan Diyeti ya da çok popüler olan Karatay Diyeti ya da başka diyetlerle  istediğiniz yemeklerden uzak kalarak istemediğimiz sporlar yaparken gram gram verilen kilolar bizleri çok yoruyor keşke tek yürüyüşle kilolar gitse ya da bir kaç günlük diyetle selülitler kaybolsa göbekler erise ama olmuyor..

Motive olmak ve diyete kararlılıkla devam etmek için tartı göstergesi çok önemli verilen yüz gram dahi olsa bizi mutlu ediyor  peki o verdiğiniz gramları gözünüzün önünde tutmaya ne dersiniz..

Aslında bunu yapmak çok basit iki boş kavanoz alın. Bir kavanoza verilen kilolar diğer kavanoza verilecek kilolar yazan etiketler yapıştırın ya da birine başımın belaları diğerine oh be kurtuldum sizden yazabilirsiniz :)

Her yüz gram için verilecek kilolar kavanozuna bir misket, ya da süs için satılan cam dekoratif malzemelerden atın.. Diyet yapın azmedin ve her verdiğiniz yüz gram için bir misketi diğer kavanoza atın.. İşte verdiğiniz kilolar her an gözünüzün önünde :)) Böylelikle pantolonlar etekler bol gelene , siz yeni alışverişe çıkana kadar sizi hadi be devam devam diyen kavanozlarınız olacak..

 

 

Bunu da seversin  Mide Küçültme ameliyatı kimlere yapılır? Riskleri neler?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Ponti dedi ki:

    Harika bir yöntem bu :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim