Kilolar gitti deriler kaldı!

Annekaz
21 Kasım 2013
2 Yorum

Hemen hemen her kilolu kadının hayali kilo vermek, Karatay Diyeti, Dukan Diyeti derken yaz gelmeden  çabucak kilolardan kurtulmak istiyoruz. Fakat çok kilolu kadınların sporsuz sadece kalorisi düşük gıdalarla şok diyetler yapınca ortaya fiziki çirkinlikler de ortaya çıkıyor. Kelly Childs aşırı kilolarından kurtulmak istedi bir manken gibi değil, normal kiloda olmaya hayal ediyordu öylede oldu ama sadece elbiseleri üzerindeyken çünkü şu anda başı deri sarkmalarıyla dertli.

Kilo verdiğine bin pişman, ‘kiloluyken çok daha güzel ver seksi bi kadındım’ diyor. Haklı da şişmanlık bir yana kilo verdikten sonra oluşan deri sarkmaları kabus gibi. Bunun için çok hızlı kilo verdiren şok diyetlerden kaçınmak ve spor yapmak gerekli. Şimdi Kelly estetik ameliyat olmayı bekliyor onun ülkesinde de devlet bu tür ‘estetik’ ameliyatları karşılamıyor.. Şimdi Kelly yine kıyafet kısıtlamaları ile karşı karşıya sarkmaları gizlemek için kapalı kıyafetler seçiyormuş ve işin belkide en önemli kısmı eşiyle çok mutlu 6 çocuk annesi bir kadının artık kendini güzel hissetmemesi ve şişmanken daha iyiydim ve eşimle beraberliğimden çok mutluydum demesi..

Kilolar her durumda her ülkede her bünyede başa gerçekten bela.. İşte Kelly’nin önceki ve sonraki halleri. Fotogaleri

Kaynak: .dailymail.co.uk

Bunu da seversin  Dukan Diyetim ve sütlü sarımsaklı şiş kebap
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. dukan diyeti dedi ki:

    gerçekten çok kötü görünüyor, sağlıklı bir şekilde kilo vermek için spor ile desteklemek şart.

  2. Yasmin dedi ki:

    Eger protein diyeti yapsaydi asla sarkmazdiiii
    Ben dukan ile 75kg dan 55kg ya dustum asla 1mm sarkma olmadi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim