Kim Kardashian makyajı!

Annekaz
23 Ocak 2012
1 Yorum

Kim Kardashian gibi görünmek hiç kolay değil, bakmayın siz youtube’da çeşitli internet sitelerinde Kim Kardashian makyajı nasıl yapılırın boy boy anlatıldığına. Hele benim gibi makyaj konusunda doğuştan yeteneksizler için imkansız ama yinede tabi merak ettiğimiz bir konu çünkü makyajlı ve makyajsız Kim arasında dünya kadar fark var.


Makyajı yapması ustalık istiyor önce koyu fondotenle konturlar belirleniyor bu sayede çene küçültülüyor burun biraz daha düz ve kalkın görünüyor geniş alın daraltılıyor vs açık fondoten ve kapatıcılarla aydınlık verilmesi ve öne çıkması gereken yerler belirleniyor kaş göz mesafesi artırılmış bir görüntü verilip , elmacık kemikleri ön plana çıkarılıyor tabi iş sadece burada bitmiyor takma kirpikler bronzlaştırıcılar göz makyajı saçlar yani kadın mühendislik harikası gibi baştan yaratılıyor.. Sıradan bir kadının bu makyajı baka baka yapması bile bana göre çok uzun zaman alır. Bu işte usta olanlara bu görüntüler sayesinde saygım bir kat daha arttı :))

Burada çok güzel bir anlatımı görebilirsiniz.

Bunu da seversin  Saç boyası vitamin maskesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. YÜCEL dedi ki:

    çalışma hayattınızdan bahseder misiniz tam olarak ne iş yapıyorsunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim