10 saniyede sarımsaklar nasıl soyulur?

Annekaz
29 Temmuz 2013
4 Yorum

Hani nasıl yapılır videolarının dayanılmazlığı vardır yaparız ama asla videodaki gibi olmaz ! Videolu makyaj dersleri, yemek tarifleri, basit bir kremadan gül yapımı izleyip yapar ve öyle kötü bir sonuçla kala kalırsınız benimki de o hesap :)
sarımsak

10 saniyede sarımsak nasıl soyulur?

10 saniyede sarımsak nasıl soyulur hatta bir sürü sarımsak 10 saniyede nasıl soyulur ? aşağıdaki videoyu izleyip uyguladım merak işte.. sonuç : Sarımsaklar sakallı beyfendinin gösterdiği gibi soyulmadı, fakat sarımsakların kabuklarının gevşeyip kolayca elde soyulduğu bir gerçek çok çok sayıda sarımsak soyacaksanız uygulanabilir ama mucize beklemeyin :)

 

Bunu da seversin  Abiye başörtüsü bağlama şekli - Video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. semra dedi ki:

  Sarmısaktan sarmısağa değişir bir durum olsa gerek .

 2. Delfina dedi ki:

  Aynısını Refika’nın Mutfağı’nda gördüm meğer bilinen bir şeymiş :) Ben de denedim olmadı herhalde taze sarımsak kullanmalıydım demiştim…

 3. gülümse yüzüme dedi ki:

  Benim en son yıkadığım çamaşırda başıma geldi . Hırkamın içinde kalmış , hırkanın cebi ve cep etrafı bembeyazdı birde yapışkan oluyorlar kurtulamıyorsun bir türlü :))

 4. Şaika dedi ki:

  Aslına bakarsanız sarımsak nasıl soyulur denildiğinde kolay bir şey gibi görünüyor. Ama gerektiği gibi yapılmazsa konulduğu yemekten tam tat alınmıyor. Bunu denemeden anlayamıyoruz ne yazık ki.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim