Kızıl saçlılar için renk koruyucu maske

Annekaz
2 Mart 2014
Yorum Yok

Kızıl saç  rengini tercih eden hanımların en büyük sorunu her yıkamada o canım rengin akuo gitmesi ve neredeyse her şampuanlama sonrası biraz daha soluklaşan kırmızı saç rengi. Bu zamana kadar pek çok saç maskesi tarifi verdim bu en ilginçlerinden birisi..Boyalı saçlara sert şehir suyu iyi gelmez hatta bazı kadınlar saçlarının son durulama suyunu şişe sularla yaparlar. Hangi renge boyatırsanız boyatın saçınızı öncelikle şehir suyunun saçlarınıza zarar verdiğini bilin kızıl saçlarda ise durum daha vahim. Saçınızı yıkadıktan sonra saçınızı bir bardak kızılcık suyu ile maske yapın saçınıza kızılcık suyunu döküp 5-10 dakika bekletin. Fazla hırpalamadan yıkayın saçınıza uygun bir ve kremle kremleyin.

kizilcik-suyu

Kızılcık suyu hem kırmızı bir renk verecek hem de parlaklığı artıracaktır kızılcık suyu şişelerde satılıyor. Saçları pembe olan gençler için de yine aynı yöntemle saç renklerinin ömürlerini uzatabilirler..

Bunu da seversin  Artık Her Adımınızda Kendinizi Güzel Hissedeceksiniz!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.