Kızlar için boyama sayfaları

Annekaz
7 Mayıs 2012
Yorum Yok

Kızlar internette bebek giydirme oyunları, makyaj yapma oyunları gibi içeriklere çok ilgi gösteriyor. Aslında Bu tür boyama oyunları çok zevkli. Özellikle makyaj yapma, kıyafet giydirme oyunlarını zaman zaman ben bile oynuyorum. İşin sırrı zaten güzel olanı biraz daha güzelleştirmekte bir de kızların doğuştan ruhlarında olan süsleme tasarlama yeteneğinde. Bunun için yazdırabilir boyama kağıtları var. Bu yazdırılabilir kel kafalı kızları bilgisayara indirip yazıcıdan çıkartın ve kızlara makyaj saç ve diğer tasarımları yapmaya başlayın.

Kız çocuklarının El becerileri ve hayal güçleri için harika birer tasarım aslında sadece kel kafa göz ve dudak. Kızınız ya da siz :) bu kağıtları önüne alıyorsunuz ve hayalinizde ne varsa saçı küpesi makyajını beraber yapıyorsunuz.  Mesela ben yeşil saçlı kocaman çiçek tokalı bir kız yaptım, kızlar da değişik şekillerde kızlar tasarladılar. Yeğenimin doğum günü partisine onlarca yazdırıp götürdüm sadece küçükler değil büyükler bile bayıldı..

Not: Resimin orjinali krokotak.com’a ait fakat sürekli link verdiğim sayfalar silindiği için çekip kendi sunucuma yükledim haklarını helal etsinler :)

 

Bunu da seversin  Country mobilya nedir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim