Kağıt bebek giydirme kes yapıştır yeni modeller

Annekaz
28 Şubat 2023
Yorum Yok

Benim yaşımdakileri kağıt bebek  giydirme oyunlarını iyi bililer. Gazeteler hafta sonları kağıt bebek giydirme ya da ev modelleri verirdi.  Ben her zaman ev modellerini daha çok sevsem de gazete ne verirse mutlaka alırdım.

Kağıt bebek giydirmede sanıyorum en popüler olanlar Ayşegül serisiydi. Önce kartondan bebeği keser sonra onu yapıştırır en son da elbiseleri kesip değiştire değiştire giydirirdik.

Tabi şimdi bebek giydirme oyunları için uygulamalar var. Hem bilgisayardan hem de telefondan binlerce bebek giydirme hatta evini süsleme oyunu bulabilirsiniz, ama kağıt bir başka.

Kağıdı keserken yapıştırırken çocukların el kasları çalışıyor, yaptığı sanat esrini görünce gerçek bir başarı mutluluğu yaşayabiliyor.

Şimdi size  https://creativepark.canon/en/categories/CAT-ST01-0071/top.html sitesinden bulduğum bir kaç kağıt bebek giydirme sayfası önereceğim Bu sitede çok fazla kağıt model var. Bazen yenileniyor kaybolmaması için kendi drivema yükledim.

KAĞIT BEBEK GİYDİRME KES KATLA YAPIŞTIR GELENEKSEL KIYAFETLER

KAĞIT BEBEK GİYDİRME KES KATLA YAPIŞTIR PRENSES KIYAFETLERİ

KAĞIT KEDİ GİYDİRME KES KATLA YAPIŞTIR 

Bu kağıt bebekleri bir kırtasiyede bastırabilir ya da evdeki printerdan kolayca çıkartabilirsiniz. İlk iki linkteki bebekler çok benzer ve kendi kendine ayakta durabilen tarzda tasarlanmış. Kedili olan bir bonus oldu :)

 

Bunu da seversin  Yetişkinler için Evde Farklı Aktivite Önerileri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.