Keskin color ürünleri ile eğlenceli bir yaz

Annekaz
6 Ağustos 2015
Yorum Yok

Kırtasiyede Türkiye’nin en büyük isimlerinden biri olan Keskin color her yaşa hitap eden seçenekleri ile benim gibi kırtasiye ürünleri meraklılarına yüzlerce seçenek sunuyor. Harika not defterleri, çok ilginç hediye paketleri zaman zaman fotoğraf çekerken kullandığım fon kağıtları çocuklar için boyama kitapları Puzzlelar aklınıza ne gelirse Keskin color’da var.

Boyama kitapları çocukların gelişiminde önemli bir yere sahip. Çocukların kas gelişiminde, özellikle ince kas becerilerini geliştiren bir yönü bulunuyor. Çocuğun yaratıcılığını ve el becerilerini geliştiriyor. Bu gelişimi sağlarken biriken enerjisini atmasına yardımcı olarak günlük yaşamdaki gerilimden kurtulmasına da olanak tanıyor. Gerginliğini üzerinden atan ve stresten uzaklaşan çocuklar, boyama kitapları sayesinde kendilerini ifade etme fırsatı buluyor. Ayrıca iyi gözlem yapabilen anne babalar için boyama yaparken kalemi kullanışı ya da boyamayı nasıl yaptığı gibi detaylar çocuğun kişiliğiyle ve duygusal dünyasıyla ilgili ipuçları da veriyor. Minikler bu aktiviteleri sırasında biçim, boyut ve renk kavramlarını öğrenme fırsatı yakalıyor.

keskin-color

Doğru seçilen boyama kitapları çocuğun düşünce dünyasını, bilişsel gelişimini de olumlu yönde etkiliyor ve üç boyutlu düşünme yeteneği kazandırıyor. Kırtasiye sektörünün lider markalarından Keskin Color, çocukların yaşlarına uygun olarak hazırlanan boyama kitabı alternatifleri ile onlara tatilde hem eğlenme hem de kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor.

Bunu da seversin  SBS'de puanlama sistemi ve soru dağılımı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.