Kızların marifetleri

Annekaz
12 Ekim 2009
3 Yorum
Geçen hafta Suluhan’a gittik kızlarla bir sürü incik cincik aldık. Bir sürü küpe ucu ve çeşitli boncuklar kapama halkaları bilmem neler işte aklınıza ne gelirse Kızlar buldukları her şeyi küpe kancasına takıyor :) soldan sağa  1, 2 ve 3 tamamen kendi ürünleri ben halka pembe yıldızlıları çok sevdim evde o halkalardan var oyalı bi şeyler düşünüyorum bakalım vakit bulabilirsem, halkaların çifti 50 kuruş.
Mor düğmeli bilekliğin üçlü dolgu kordonunu ben tığla yaptım kızlar düğmelerini dikti, gördüğünüz gibi bana bile oluyor bilekler bizde hep ince :P Avucumda görmüş olduğunuz dükkan sahibinin sedef diye tutturduğu benim bu arada gülümsediğim yuvarlak küpelerin tanesini 1 liradan satın aldım her rengi mevcut. Bileğimdeki sarı boncuk dizisi ise ayrı olay rengini çok sevdim şıkır şıkır ağırda bir şey bakalım nerede kullanılacak hediyesi 2 lira.
En altta gördüğünüz fotoğraf benim evin tavanı, yeni eve çıkıcaz çıkmıycaz derken bu kışta evcazımızda kaldık. Tavanı düzdü bu köpük kaplamadan yaptık yarım saatte bitti kare kare bi kaç kare artınca giriş duvarına yapıştırdım faturalar ufak notlar ıvır zıvır raptiye ile gözümüzün önünde duruyor. Kızlar da odalarına yapıştırdı küpe vs takıyorlar. İyi oldu..En azından kendi yaptıklarını sergiliyorlar..
Bunu da seversin  Mini içli köfteler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Anonymous dedi ki:

    evinizin tavanı çok güzel olmuş sağlıkla kullanın.bende tavanıma düşünüyorum yapmayı acaba rutubete dayanıklımı.bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca kızlarınızın ellerine sağlık çok hoş olmuş. sevgiler arzu

  2. Anne Kaz dedi ki:

    Bildiğim kadarı ile bu tür kaplamalar (Strafor) yalıtım malzemesi olarak kullanılıyor.Bu malzemeler iki türlü kaplanıyor birincisi saten alçı kullanılarak yapıştırılıyor ki bunun nemli ortamlarda bırakabilme riski olabilir ama yinede emin değilim ancak orjinal yapıştırma harcıda var.Onu kullanırsan birşey olacağını zannetmiyorum.Belki kaplama yaptığında rutebeti de kesecektir..

  3. Anonymous dedi ki:

    teşekkürler inşallah rutubeti keser arzu

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim