Gündüz kuşağından kalanlar!

Annekaz
23 Eylül 2011
Yorum Yok

Star TV’deki Altın Günü programını izlediniz mi, ya da Gelin Duymasın’ı? ben hepsini izledim daha doğrusu izlemek  zorunda kaldım. Annem bir süre misafirimiz oldu kendisi bu tür programları çok sever ha  bir de evlendirme programları. İnsan bir kere izlemeye başlayınca bir de merak ediyor  Feza hanım ne yaptı, Osman Bey taliplisini çay içmeye götürdü mü? Gelin gelinliği beğendi mi :) benim gibi az televizyon izleyen birisi için çok sarsıcı bir haftaydı hoş annem de benim internet trafiğimi yorucu buluyor.

Neyse en aklımda kalan Star TV’de yayınlanan Altın Günü programındaki Feza Hanımın’ın bu muhteşem kahve doldurmasıydı. Benim 11 yaşındaki kızım bile bir damla dışarı dökmez! Her şeyi hazır aldı bir kek yaptı fırından çıkarana kadar akla karayı seçti :) Sanki kendisi pek becerikliymiş gibi bütün hafta yarışmacılara laf sokuşturdu Aaa Havlu yerdeydi..dağılan içli köfteleri kaptı getirdi gösterdi eğer Feza hanım seçilirse yuuh diyecektim ya kıl payı kaçırdı:) Bakın benim gibi işinde gücünde bir hatun bile bu tür programların esiri olabiliyor ama daha izlemem. Bana bu bir haftalık gündüz kuşağı ömür boyu gider..

Bunu da seversin  Veliler bu oyuna gelmeyin!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim