Kola şişesi kaç farklı şekilde kullanılır?

Annekaz
6 Haziran 2014
Yorum Yok

Coca Cola dünyanın en büyük şirketlerinden birisi son yıllarda sadece ürettikleri kolalarda değil yerel sosyal pazarlama projeleri ve iletişimleri ile de çok dikkat çekiyor. Kola şişelerinin üzerine isim yazılması ya da Türkiye’de olduğu gibi ‘Koka Kola’ kampanyası. Coca Cola Asya’da oldukça ilginç bir projeye imza atmış.

Colanın sunulduğı pet şişeler geri dönüştürülebilir maddeden yine de evde geri dönüşüm için Coca Cola harika  bir kit hazırlamış. Bu geri dönüşüm setinin içindeki değişik uçlu kapakları ve aparatları kullanarak cola şişesinin hem ömrü daha uzun oluyor hem de pek çok işe yarıyor.

Coca Cola’nın asyadaki kampanyası Türkiye’de tutar mı tutar çünkü bizde kola şişelerini süs eşyalarından tutun da kışlıkları saklamaya kadar geniş bir alanda kullanıyoruz. Asya’daki benzer kit ve setlerin Türkiye’de olmasını ister miyiz eveet hem de çoook…

1

İşte Asya’da kullanılan Coca Cola kapak ve apartları..

3

Setlerin paket hali..

4

Bunu da seversin  Arabada doğan bebek!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim