Anne adayları tavsiye almasın tavsiyesi!

Annekaz
16 Aralık 2015
Yorum Yok

Anne adayları taze anneler kafası karışık bir sevgi yumağı sayılabilirler. En azından çoğu. Etrafta bu kadar hamilelik annelik koçu varken anneler tavsiye almayı sevmiyor diyemeyiz. Yani etrafta annelere hiç kimseyi takmayın bebek sizin göbek sizin meme de sizin istediğinizi yapın istediğiniz kadar emzirin istediğinizi yedirin tavsiyeler akıllıca değil.

Evet annelik harika bir içgüdü ile işler ama o iç güdüler sizin bebeğine bir yaşından önce bal vermeyeceğinizi söyleyemez. Annelik genlerle aktarılan, öğrenilen tecrübelerle ilerleyen bir kurum! Anneler birbirlerinde destek olarak sorunlarını paylaşarak kendilerini geliştiriyorlar. İnternette bu kadar çok anne blogger in ya da işte emzirme koçu, doğum koçu, bebek koçu olmasının nedeni de bu.

Bu aynı zamanda çok büyük bir pazar geçen hafta gerçekleşen #ibsfuar bunun en büyük kanıtı. Annelik ve bebek fuarında birbirinden güzel firmalar ailelerin işlerini kolaylaştıracak ürünleri tanıtırken sosyal medyada anne bloggerların desteği ile fuarın nasıl kocaman bir kartopu haline dönüştü izlemişsinizdir. Kadınların gücü zaten muazzam iken bir anne 10 kadın gücünde olabiliyor.

Anne olarak her zaman tavsiyeye açığım ve benden yardım isteyenlere  de her zaman hem facebook hem de blog sayfamda yer veriyorum. Çok ilginç sorular geliyor tabi çok ilginç cevaplar .. annelik basit değil ağzınızdan çıkacak bir laf ya da farkında olmadan tekrarladığınız bir davranış çocuğunuzun geleceğinizi değiştirebilir.

Çocuklara en çok hangi kelimeyi söylüyorsunuz?

Çocuklara en çok hangi kelimeyi söylüyorsunuz? yoksa yapma mı? Hayır mı? www.annekaz.com

Posted by Anne Kaz on 15 Aralık 2015 Salı

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim