Koltuk kılıfı nasıl dikilir

Annekaz
19 Temmuz 2008
2 Yorum

Bu koltuk kılıfı meselesi çok gıcık bir konu diktiripde memnun olan çok az kadın gördüm.Lazım da yani çoluk çocuk bunların üstünde ömrümüz geçiyor.Bende diktirdim ve açıkcası hiç memnun değilim.İdare ediyoruz eşyalarla ilgili planlarım var bir sene daha dişimizi sıkacağız bakalım.Birde koltuk takımı alacaksanız resimdeki gibi minderli tavsiye ederim.Daha kullanışlı..Herneyse ben hep merak ederdim nasıl yapılıyor bu örtüler diye bir rus sitesinde karşıma çıktı kalıbı alma kısımı özellikle çok kolay gerisi dikiş bilenler için kolay olacaktır eminim ama yine de zor iş..Ayrıntılar burada

not: dosya zipli içinden word belgesi çıkacak..

Bunu da seversin  Pul üzerine dantel
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
 1. Anonymous dedi ki:

  koltuk kılıfı kalıpları için çok teşekkürler araştırmış ve daha önemlisi paylaşmışsınız.Başarılar..

 2. yurtozveri dedi ki:

  Provalı koltuk dikişi gerçekten ciddi bir iştir. Müşterinin kullanım sırasındaki beklentilerini önceden keşfedip dikimi o doğrultuda tasarlamak gerekir. Sadece prova almak değil dikişi nasıl uygulayacağınızı bilmek gerekir. Yani profesyonel ellerden çıkması gerekiyor.
  http://www.atolyetasarim.com
  web sayfasını ziyaret edin. Umarım anlattıklarıma hak vereceksiniz.
  Koltuk takımını bir manken gibi düşünün. Güzel bir manken elbiseyi nasıl iyi taşırsa, iyi bir koltuk da kılıfı öyle taşır. Her koltukta aynı sonucu almak için çaba sarfetmeyin ve kılıf dikiminden vazgeçin. Önemli olan müşteri memnuniyetidir ve sizin başarınız olacaktır. Sadece para kazanmak için işi kabul etmek hatadır ve sonunuzu hazırlar.
  Teşekkürler.
  İsmail Yurtözveri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim