İncia Roll-On Deodorant inceleme

Annekaz
4 Ağustos 2017
Yorum Yok

Yaz ayının kabusu ter  kokusu koltuk  altlarında olan ıslaklık!  Deodorant kullamak şart ben bu sene İncia roll-on Deodorant kullandım ve çok ama çok memnun kaldım..

İncia markası doğal ve temiz içeriği ile Türkiye’nin en sevilen doğal içerikli marka olması olma yolunda adım adım ilerliyor. Bu sene İncia’nın çok güzel ürünlerini keşfettim nasıl yazsam nerden başlasam derken  İncia roll-on Deodorant ilk yazım olsun dedim çünkü bu Deodorant  çok farklı. Yaz aylarında artık Deodorant kullanmak şart ama hangi Deodorant doğal içerikleri le terletmeyi engellemeyecek terletirken de sizi  kötü kokmayacak bir ürün işte  bu İncia roll-on  o kadar memnun kaldım ki  tavsiyemle evdeki herkes kullanıyor.

İncia Roll-On Deodorant doğal içerikli

incia deo roll on 1

İncia roll-on Deodorant hem kadınlar hem erkekler için olanı var. Sabah duştan sonra koltuk altına ve hatta terleyecek diğer bölgelere ( göğüs altı )  bile sürdüm ne pişik ne terleme adeta mucize. Terliyorsunuz ama aşırı değil,  terliyorsunuz ama kokmuyorsunuz bana çok hafif hindistan cevizi kokusu geldi ? ve uzun süre dayanıyor yapış yapış bir his vermiyor elbiselerde leke yapmıyor.

incia deo roll on 4

Üstelik  İncia roll-on Deodorant  doğal içeriği ile cilde yada meme koltuk altı dokusuna zarar verecek hiç bir metal içermiyor. Paketi bile doğa ile yüzde yüz uyumlu yani   İncia markası harika bir iş çıkarmış kesinlikle parasını hak eden bir ürün.. https://www.incia.com.tr/tr/dogal-roll-on-deodorant-kadinlar-icin  alış veriş yapabilir ürünleri inceleyebilirsiniz..

incia roll on icerik

Bunu da seversin  Islak mendille ev süpürme
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim