Köşe takımları ve fiyatları

Annekaz
21 Ekim 2013
Yorum Yok

köşe takımı18Köşe takımları çok moda küçük oturma odaları ve küçük salonlar için de çok uygun bayramdan önce biraz mağazaları gezdim açıkçası benim beğendiğim köşe takımlarının fiyatları biraz uçuktu acelem yok düşmelerini bekleyeceğim tabi beklerken köşe takımlarını araştırmaya devam ediyorum, bir köşe takımı var bir de köşe koltuk – kanepe  takımları. Köşe kanepe koltuk takımları açılıp yatak olabiliyor bizim gibi bir eve kesinlikle böyle bir şey lazım.

Bu arada köşe takımları ve fiyatları ile ilgili bilgilendirici bir galeri hazırladım rastgele beğendiğim modeller ve mobilya fiyatları çok uygunları da var pahalı olanlar da.. Yukarıdaki moek benim beğendiğim bir köşe takımı ne yazıık ki yatak olmuyor.. siz köşe takımı galerisine ve fiyatlarına bakım belki koltuk takımınızı değiştirmeyi düşünüyorsunuzdur siz fikir verecek şeyler yakalarsınız..

KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI VE FİYATLARI FOTOGALERİ

 

Bunu da seversin  Evini Yenilemek İsteyenler İçin Dekorasyon Önerileri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.