Gri koltuk takımları – oturma odası dekorasyonu

Annekaz
23 Temmuz 2017
Yorum Yok

Koltuk takımı arayışınızda griye şans tanıyın, gri koltuk takımları sandığınız gibi evinizi soğuk bir yer haline getirmez aksine uygun dekoratif aksesuarlara oldukça huzurlu bir hale getirebilir. Koltuk takımlarında ilk aranılan özellik rahatlık olmalı sonra dekoratif açıdan renk şekil gibi detaylar tabi bir de ölçü genelde ölçü göz ardı edilebiliyor ama oturma odanızın  ölçüsü ile koltuk takımı arayışınız çok daha kolay olacaktır.

GRİ KOLTUK TAKIMLARI NASIL KOMBİNE EDİLİR?

Ünlü romanda olduğu gibi grinin pek çok tonu var :) bazı griler oldukça sıcaktır ama tek başına yeterli değildir gri koltuk takımı en güzel hangi renkle uyum sağlar diyorsanız burada biraz sizin ruhunuza bakmak gerek. Pembeler sarılar griye çok yakışır renkli bir oturma alanı istiyorsanız bu tonlara bakabilirsiniz ama biraz daha ciddi daha keskin hatlar için krem kahve ve siyah tonları ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

gri koltuk takimlari  26

Gri koltuk takımı ve pembe berjerler ortadaki pembe kadife halı nasıl sıcak bir oturma odası oluşturmuş Bu kadar geniş bir alanınız varsa bu şekilde bir koltuk takımı dekorasyon için harika bir seçenek.

gri koltuk takimlari 23

Grinin pek çok tonu var demiştik bu açık gri tonları ise sadelikten hoşlananlar için..

gri koltuk takimlari 13

Gri koltuk takımları arasında en beğendiğim modellerden birisi bu mini takım. Yüksek ayakları ile silme süpürme kolaylığı sağlıyor küçük  yastıkların her zaman rengi değişebilir bazen sarı bazen pembe bazen de yeşil… ortaya konulan zamansız ve modası asla geçmeyecek sehpa gri detaylı kilim odaya sıcak bir hava katmış.

gri koltuk takimlari 18

Küçük bir oturma odasına sahip olanlar bu mini oturma grubunu çok sevecekler. Hardal sarısı tonunda tekli koltuk ve el yazılı küçük kırlentleri ile sıcacık bir ortam. Kilim ise küçük kırlentlerle çok uyumlu  küçük beyaz küçük bir odada kalabalık yapmaktan uzak bir şekilde işlevini tam olarak yerine getiriyor.

Bunu da seversin  Ponponlu perdeler

Gri koltuk takımı kullanırken çok koyu duvar tonlarından kaçınılmalı açık tonda desenli duvar kağıdı odanın sadece bir duvarına kullanılabilir eğer odanız çok küçükse sadece beyaz bile koltuk takımınıza çok yakışacaktır. Dekorasyon fikirleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın

Fotoğraflar: İstikbal, Enza Home, Bellona, Modalife, Vivense,

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim