Kozmetik sadece güzellik değildir

Annekaz
1 Nisan 2014
Yorum Yok

Dermablend Professional’in son reklamı oldukça etkili. Makyaj sadece güzellik değildir makyajı biz ufak tefek kusurlarımız kapatmak için kullanıyoruz Peki saklanması gerekenler fazlalaşırsa.. Cassandra BanksonYotube kullanan pek çok kadın bilir ağır bir akne sorunu vardır, kendisi gibi ağır akne sorunları olanlar için makyaj teknikleri öğretiyor. Hem yüz makyajı hem de diğer makyaj tekniklerini uygulamalı olarak gösteriyor ve videoları yüz binlerce kez tıklanıyor.  Cheri Lindsay ise siyahi bir vitiligo hastası. Vitiligo ciltteki renk pigmentlerinin eksik olmasından dolayı oluşan bir hastalık.

Hem ağır akne rahatsızlığı için hem de vitiligo için çok güçlü kapatıcılar lazım. Artık bu denli güçlü kapatıcılar medikal kozmetik olarak satılıyor. Sahne sanatları için de kullanılıyor.

Cassandra BanksonBu bir reklam Dermablend Professional kapatıcıların reklamı hem kapatıcıların ne kadar güçlü olduğu gösterilmiş hem de kozmetiklerin sadece güzellik malzemesi olmadığı vurgulanmış. Aynı zamanda aynı kapatıcılarla baştan aşağı dövmeli bir adamın nasıl dövmelerinin kapatıldığı da videolar ile gösteriliyor..

Vichy Dermablend Professional Türkiye’de satılan ürünlerden birisi. Diğer kapatıcı özelliği yüksek olan ürün ise Keromask Özellikle özel günlerinde dövmelerini kapatmak isteyenler yurt dışından getirtiyor. Yine vitiligo hastası kadınlar bu kapatıcıları tercih ediyor. Tabi bu kapatıcılar şeffaf sabitleyici pudralarla beraber kullanılıyor.

Aşağıda Dermablend Professional in son reklamlarını görüyorsunuz. Eğer Yotoube yasağından dolayı izleyemiyorsanız. Google Chorme tarayıcınıza Zenmate kurabilirsiniz.

Cheri Lindsay

Dövme kapatıcı Dermablend Professional

Bunu da seversin  Kryolan cake eyeliner incelemesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim