Uzun saçtan kısa saça geçiş : Bob kesim öncesi sonrası

Annekaz
6 Kasım 2019
Yorum Yok

Uzun saçı çok seviyoruz ama kabul edelim bakması hem para hem de zaman istiyor. Çalışan kadınlar olarak sabah ayna karşısında bize dakikalarca zaman harcatan saçlara pek sabrımız yok o yüzden yaşasın kısa saç modelleri . Kısa saç modelleri arasında bob kesimin benim için özel bir yeri var. Hem çok modern bir kesim hem de ön ve yan taraftaki saçların daha uzun görünmesi sebebi ile kısa saç şokunu da yaşamıyorsunuz.

UZUN SAÇTAN KISA SAÇA GEÇİŞ

Kabul etmek lazım, uzun süre emek verip baktığınız,  bakım ürünlerine yüzlerce lira harcadığınız saçlarınızı kıacık kestirmek kolay değil. Saçlarını kestirip kısa süreli bunalımlar yaşayan kadınların sayısı zaten hiç az değil o yüzden saçlarınızı kestirmeden önce mutlaka iyice düşünün.  Önce biraz kısaltın bakın pişman oluyor musunuz sonra radikal bir değişime gidin. Ben uzun süre belime kadar olan saçlarla gezdim şimdi kısa kabul ediyorum ilg günler o kadar beğenmedim ki taramadım bile sonra sonra  severek kullanmaya başladım. Netice de kısa da olsa uzun da olsa sağlıklı saçlarım var.

BOB KESİM HER YÜZE YAKIŞIR MI?

Bob kesimin  özelliği arka kısa önlerin uzun olması usta bir kuaförün elinden harika bir kesim çıkar ister dalgalı ister düz olarak kullanabilirsiniz. Basit bir fönle bakımlı ve ışıl ışıl görünen bob kesim saçlar, evde bile yapabileceğiniz maşa ile sevimli ve gündelik olarak harika olabilir.  Bob Kesim hemen her yüze yakışır dolgun yanaklara da ince bir yüze de harika bir görünüm ver sadece verdiğiniz şekile dikkat. Geniş bir çene ya da dolgun yanaklarınız varsa düz, zayıf bir çene ve ince bir yüzünüz varsa dalgalı bir model tarayabilirsiniz.

UZUN SAÇ KISA SAÇ ÖNCESİ SONRASI

Madem bu kadar  bob saç modellerinden konuştuk işte size birbirinden güzel öncesi ve sonrası bob kesim değişimler..

Bunu da seversin  Oriflame'den 5 harika ürün

 

Video Kaynak: @salonrepublic.creators

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.