Küçük adam trambolinde hopluyor

Annekaz
22 Ocak 2013
2 Yorum

tramblinÇocukları şaşırtıp sevindirmek ne kadar kolay bir kağıtla bir kalemle oyunlar oynamak.. Mesela bugün yeğenimle ucunda mıknatıs sopalı bir ip ve renkli naylonlarla takılmış ataçlarla balık yakalama oynadık hiç bıkmadı eve götürdü naylondan balıklarını..

Kuzenim küçükken ev terliklerini araba yapardı halımız çizgi çizgiydi onları güzelce park etmeye uğraşırdı.. vs vs  çocuklara dayatılan pahalı oyuncak erkenden ellerine verilen elektronik aletler zihinleri nasıl geliştirecek göreceğiz ama hala çocuklar küçük kalem kağıt oyunlarını çok seviyor..

Mesela yukarıdaki onları şaşırtmanın bir küçük yolu daha.. Ele bu şekilde çizilen küçük bir adam ve trambolini ile tüm gün o dama trombolinde hoplatabilir hoplatırken sayar..eğlenir oyalanır..

 

Bunu da seversin  Çocuklarımın blogları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Falname dedi ki:

    Ne kadar da doğru. Ve bu tip oyunlarla eğlenen çocuklar, büyüdüklerinde azla yetinmeyi öğrenip mutu ve daha yaratıcı çocuklar oluyorlar.

  2. furkan dedi ki:

    hey güzel olmamIş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim