Örümcek adam kostümü nereden alınır?

Annekaz
2 Aralık 2016
Yorum Yok

Marvel Comics tarafından yazılmış olan örümcek adam süper kahramanı, ilkokul ve ortaokul çağındaki tüm erkek çocukların hayal dünyasını süslüyor.  Farklı versiyonlarda filmleri bulunan karakter, süper kahraman özelliği taşıdığı için çocukların zihninde önemli bir yer kaplıyor. Dolayısıyla süper kahramanın kostümü çocuklar tarafından büyük beğeni kazanmayı başarıyor. Her dönem popülerliğini koruyabilen Örümcek adam kostümü ile siz de çocuklarınıza eğlenceli vakitler yaşatabilirsiniz.

 Örümcek Adam Kostümü ile Fantastik Oyunlar Zamanı

The Amazing Spiderman ve Ultimate Spiderman filmleri ile sivrilmeyi başaran süper kahramanın ismi, filmde Peter Parker olarak geçiyor. Genetik bilim adamı olarak bir mesleği olan karakter, bir kaza sonucu yarı insan yarı örümcek olarak hayatını devam ettirmeye başlıyor. Daha sonra da örümcek adam kostümü giyerek özel bir kahraman olarak suçlularla savaşıyor. Pençe ve dişlerinde yer alan zehirler ise çocukları hayretler içerisinde bırakıyor.

Çevik ve hızlı bir şekilde hareket edebilme kabiliyetine sahip olan Örümcek Adam, elinde bulunan ağa tutunarak yüksek kısımlara kadar çıkabiliyor. Üstün özelliklerle donatılmış olan süper kahraman, dövüş sanatlarında ustaca bir başarı gösterdiği için çocuklarda aynı başarıyı fantastik oyunlar aracılığıyla sergilemeye çalışıyor.

8

Farklı zevklere Hitap Örümcek Adam Kostümü Modelleri

Türkiye’de genç erkekler ve çocuklar tarafınca sıklıkla rağbet gören Örümcek adam kostümü, farklı türlerde tasarlanıyor. Maske ile tamamlanarak kombine edilen kostüm seçenekleri arasında daha çok elektronik şeklinde olan örümcek adam maskesi tercih ediliyor.

Enejksiyon kalıp örümcek adam maskesi modelleri, pratik şekilde başa takılarak kullanılabiliyor. İron Man ve diğer karton kalıplı maskeler ise normal doğum günü partileri için ideal bir alternatif oluşturuyor. Karakter Dükkânı, örümcek adam tutkunlarına üstelik örümcek adamlı olan lisanslı oyunca kutusu da hediye ediyor. Kaliteli ürün materyallerini kullanarak çocukların sağlığını ön planda tutan Rubies ya da Mega markalarının ürünlerini sizlerle buluşturan firma ile ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü kapıda ödeme, telefonla sipariş veya kredi kartına taksit avantajlarından faydalanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim