Küçük bir evde yaşamak ister misiniz?

Annekaz
21 Eylül 2015
Yorum Yok

Küçük evler hakkında ne düşünüyorsunuz? ama öyle 80 metrekarelik değil gerçekten minnacık evlerden bahsediyorum. Küçük evler özellikle yurt dışında artık daha çok tercih edilen yaşam tarzlarından birisi. Özgürlük isteyen apartmanlarda yaşamaktan bunalan özellikle serbest meslek sahipleri bu evleri tercih ediyor. Aağaç ya da fiberglass dan üretilen bu evlerin çoğu tekerlekli ya da taşınabilir durumda. Güneş enerjisi internet bağlantısı aklınıza gelecek her türlü konfor var tüp gaz ya da soba ile ısınanlar jenarötör kullananlar da var ama hepsinin ortak özelliği özgürlüğü tercih etmeli. Kocaman evlerde yaşamak geniş koltuklar büyük boy bir televizyon bazıları için yük.

Türkiye’de böyle bir yerleşime ne gözle bakılır bilmiyorum. Güvenlik kaygısı olmasa kesinlikle tercih edebileceğim bir sistem. Hem temizliği de çok kolay düşünsenize :) Galeriyi inceleyin bana hak vereceksiniz..

Bunu da seversin  Kağıt tablolar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim