Kurabiye bahane..

Annekaz
15 Aralık 2011
2 Yorum

Bir haftadır kurabiye yapasım var, lakin sürekli erteleyip duruyorum ya da vakit bulamıyorum diyeyim takip edenler bilirler iki işte birden çalışıyorum kurabiye gibi şeylere öncelik bir türlü gelmiyor.

18,5 yıllık fırınım ocağım emekliye ayrıldı. Son bir aydır tek göz ocakla idare ediyordum, son bir haftadır da fırın ve mikrodalga yemekleri. Yeni bir ocak alıp sorunu çözdük ama aklım kurabiyelerde akşam ne kurabiyeler yapmışım diye annekaz.com’a bakarken doğrusu hayal kırıklığına uğradım tamam yemek blogu değilim ama yaptığım bildiğim yediğim pek çok kurabiyeyi fotoğraflamamışım yazmamışım.

Bloga bir yazı yazarken çok bilindik olmamasına dikkat ederim çok beğendiğim şeyleri eklerim yapmış ve beğenmemişsem yazmam ama mesela  elmalı kurabiye yok çok da güzel yaparım, mantar kurabiye yok, hindistancevizli kokolar yaparım harika olur ama yok ama işte bildik tarifler diye eklememişim..

Aslında kurabiye bahane bloga taşıyamadığım o kadar çok şey var ki.. Annekaz ne zaman ev geçindirecek, ben o zaman tam blog yazarı olup aklımdan geçeni yazacağım eh bu da hayal olduğuna göre böyle devam edecek gibi..  Birde annekaz ile ilgili şu sorun var; blogspottayken devamını oku diyerek böldüğüm yazılar malesef wordpress de sağlıklı çalışmadı. Bu şekilde tam 440 konu var. İçim gidiyor ama yapacak bir şey yok. Olanlar bunlar, bu liste geliştirilmeli..

Fal Kurabiyesi, DüğmeKurabiye, Rulo un kurabiyesi,Sevimli Ayı Kurabiye, Romantik kurabiyeler, Kek kurabiyesi, Eriyen kardan adam kurabiyeFasülyeli kurabiye, Süsleme kurabiyesi

Bunu da seversin  Diyet İskender kebap
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Berrin dedi ki:

    Sevgili annekaz lütfen koko tarifi de yazar mısınız sizin tariflerinize çok güveniyorum

  2. briket makinası dedi ki:

    görünüşleri hepsinin harika

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim