Lip Balm’ın farklı kullanım alanları!

Annekaz
27 Kasım 2017
Yorum Yok

Dudak bakımı için özellikle kış aylarında lip balm şart ama lip balm’ın çok farklı kullanım alanları olduğunu eminim bilmiyordunuz.

Dudak balsamları içerdiği doğal yağ ve çeşitli aromalarla dudakları neli tutar hava şartlarından kolayca etkilenen nazik dudaklar için bu yoğun vitaminli ve nemlendiricili balsamlar her zaman elimizin altında olmalı. Balsamlar sadece dudaklar için kullanılmıyor işte çantanızdaki balsamların şaşırtan faydaları:

lip balm 1

 

Vuran ayakkabılar: Yeni aldığınız ayakkabı sizi öldürüyorsa ayakkabının tahriş ettiği bölgeye ve ayakkabının içine biraz dudak balsamı sürün.

Sıkışan Yüzük: Biraz balsamı yüzüğün etrafına sürüp yerinden oynadın önünde sonunda çıkacaktır.

Kuruyan yara olan burun: Grip sonrası burnunuzun içi ve kenarları kuru ve tahriş olmuşsa dudak balsamından biraz alıp hem burun içine hem de etrafına sürün. Sizi çok rahatlatacaktır.

Küçük kesikler: Küçük yara ve kesikler için yara bandı yoksa lip balm harika bir geçici çözümdür.

Kuru kepekli saçlar: Saçınızı ayırdınız şekil verdiniz ama saç derisi kuruluğu ve kepekler görünüyor biraz lip balmı görünen yerlerin dibine sürün çok abartmayın bu günü kurtarır.

Far bazı olarak kullanın: Farınızın daha uzun süre dayanması ve daha yüksek pigmentasyon için göz kapağınızı parmağınızlaçok az sürün. Sonra makyajınızı yapın.

Kaş Şekillendirici: Kaşlarınız asi ise ve bir sabitleyiciye ihtiyacınız varsa lim balm iş görür..

Ayakkabı cilası: Acilen ayakkabılarınızın ışıl ışıl parlamasını isterseniz biraz balsamı kağıt peçete ile ayakkabılarınıza sürün.

 

 

flormar lip balm

 

Bunu da seversin  Öksürüğe doğal çare
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim