The Balm California Makyaj Paleti

Annekaz
19 Aralık 2015
Yorum Yok

The Balm Autobalm California Makyaj Paleti Gratis mağazalarında satılan çanta boy günlük pratik sevimli mi sevimli paletlerden birisi. Benim gibi şeftali tonlarında allık sevenler için el altında bulunması gereken bir ürün diye bilirim. Doğal tonlarda hazırlanan palet içerisinde Şeftali tonunda bir allık, açık kahve ve bakır kahve simli tonlarında far aydınlatıcı var. Bu tür paletler genel kullanım için açık kahve tonlarında mat olan far kaş içinde yine göz farı olarak da kullanılabilir.

the-balm-california

Aydınlatıcı:  biraz simli bir yapısı var. Kaş altında kullanılmak için bana kalırsa rengi biraz koyu. Far olarak yine kullanılabilir.

Bakır tonlarında sim içeren farı günlük kullanım için bile çok hoş çok çok yansıtması yok hafif bir makyajla oldukça uyumlu olacaktır gece kullanım için isterseniz primer ile daha sağlam ve koyu bir duruş elde edebilirsiniz.

Açık kahve farı yine günlük kullanıl ve gölgeler için tavsiye edebilirim. sedefli değil parlamıyor. Sarışın ve kumrallar kaş için kullanılabilir

the-balm-makyaj

Şeftali allık; En sevdiğim kısım küçük bir bölgede onun için devasa bir allık fırçası yerine küçük bir fırça kullanmalısınız azıcık bile alsanız yeterli çünkü renk pigmentleri yüksek bir ürün.

Tozutma kesinlikle var ama o kadarı da olur diyorum. Satış fiyatı 35 TL Gratise indirim gelince kapışılası ürünlerden :)

the-bal-clf

Bunu da seversin  Çiçekli elbiseler saatli kolyeler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim