Makas Ankara Karamel Ombre

Annekaz
16 Şubat 2015
7 Yorum

Ankara’nın en iyi kuaför salonlarından biri şüphesiz Makas Ankara. Ankara’da henüz çok yeni ama yaptığı saç ve çalışmalarla pek çok kez adından söz ettirdi. Ben de bir Ankaralı olarak Makas Ankara salonunu ziyaret ettim.

Makas Ankara Kuaför Salonu özellikle yaptığı farklı tonlardaki ombre çalışmalarında çok başarılı instagram hesabını takip edenler zaten fark etmişler. Kadınlar Makas Ankara’ya sadece ombre ya da kesim için değil yanan lastik gibi uzayan yıpranmış saçlarını kurtarmak için de gidiyor çünkü asıl hedefleri sağlıklı saç. Ben de aynı sebeplerden Makas Ankara’nın yolunu tuttum.

Öncesinde; çok heves ettiğim sarı tonlarındaki saça kavuştum kavuşmasına ama saçlarım o kadar çok yıprandı ki haftasında saçları nasıl eski haline getiririm diye düşünmeye başladım. Önce evde koyu renklerde bir boyama yaptım sarı saçlardan kurtuldum ama keçe gibi saçlar olduğu yerde kaldı malesef.  Bu arada makas Ankara’ya gittim önce renk düzenlemesi yapıldı. Sarıdan ziyade karamel tonlarının bana çok yakışacağını söyleyen kuaförüm karamel tonlarında ombre uygulaması önerdi. Kahvemi içerken saçlarıma boya ve bakım uygulamaları yapıldı en son kırık fönle beraber saçlara makas vurulmadan gördüğünüz karamel tonlarındaki renge kavuştum.

annekaz-makas-ankara

Makas Ankara sürekli gittiğim kuaförüm değil evime oldukça uzak,  mahallemdeki kuaförüme ilk gidişimde  ki kuaförler birbirlerinin işlerini genelde beğenmezler boya rengine ve kullandıkları malzemelerin kalitesine hayran kaldığını söyledi . Ne malzeme kullanmışlarsa saçların ipek gibi olmuş dedi kuaförüm bu da benim için çok önemli.

duz-ve-dalgalı

Aynı saç bir hafta sonra düz fönlü hali ile..

 

Makas Ankara Çayyolu’unda, geniş bilgi için sayfasını ziyaret edebilir  makasankara instagram sayfasında öncesi ve sonrası fotoğrafları görebilir ya da whatsapp’dan iletişim kurarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz..  0312.240.22.24/0535.225.73.15.. 

Bunu da seversin  Natura Keratin Free Me Plus keratin bakımı

annnekaz-makas

 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. ayşegül dedi ki:

  Ombre çok yakışmış.. Ayrca düz fönlü halinden çok dalgalı halini daha çok beğendim..

 2. gülsen dedi ki:

  Son haline bayıldım saçlarının çok güzel olmuş

 3. Senem dedi ki:

  Çok beğendim :)

 4. betül dedi ki:

  çok güzel olmuş güle güle kullan

 5. emine kanak dedi ki:

  Cok guzel olmus gule gule kullanin;-)

 6. bademlebuduk elif dedi ki:

  süper olmuş, harika!

 7. My Little Mascara dedi ki:

  Çokkk güzel olmuş harika olmuş çok beğendim canım :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim