Mandalina kokulu mumlar

Annekaz
16 Aralık 2008
7 Yorum

Nasıl yapılıyor fırtınası her yerde, çünkü insanlar okuyarak videoalarla ya da fotoğraflarla herhangi bir şeyin nasıl yapıldığını görmeyi öğrenmeyi seviyorlar.Herkes sitesinin kategorisine göre bir şeyler sunuyor..dekorasyon sitesi Apartment Therapy ise hoş bir mandalina mumluk yapmış aslında kandil gibi bişi yağ ip falan kullanmışlar ben gerek olmadığını düşünüyorum tealight da olur yani niye olmasın ..çok gereksiz şekilde 54 fotoğrafla anlatılmış. 3 fotoğraf yeterdi :) neyse görmek için Tıklayın

Bunu da seversin  Fermuar keçe takılar..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. zehra dedi ki:

  mandalina kokusu cok hos olur bence ıyı fıkır

 2. Ceren dedi ki:

  evet,tealight daha iyi ve daha pratik bir fikir.Üniversitede kaldığım evde mandalina kabuklarını sobanın üstüne koyardık ve çok güzel kokardı.Tabii bu şekilde oldukça dekoratif olmuş.

 3. Yelda dedi ki:

  Çok hoş olmuş
  Eskiden sobalarımız vardı annem odanın kokusu değişsin diye üzerine bir parça mandalina, portakal kabuğu koyardı akşam deneyeceğim biraz nostalji yapalım
  Sevgiler

 4. www.illedeyemek.com dedi ki:

  Çok hoş çok beğendim paylaşım için teşekkürler….

  http://www.illedeyemek.com

 5. embir dedi ki:

  güzel bir çalışmaymış, etrafta güzel kokar, sevdim bunu

 6. Bitki Cadısı dedi ki:

  güzel olmuş portakaldan da olur ve senin değinine katılıyorum tealight daha iyi bir fikir,resimleri abartmışlar nedense.

 7. Yavru Kaz dedi ki:

  anne benim yediğim mandalina kabuklarından olurmu bu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.